Lyžiarska škola

Škola má k dispozícií vyškolených učiteľov lyžovania a snowboardingu (vzdelávaní cez ISIA na Slovensku SAPUL). 
Naše prevádzky sú v lyžiarskych strediskách:

  • Litmanová Resort 

  • Ski Dedinky - Biele Vody

  • Mlynky Gugel

Učíme lyžovať deti, dospelých, úplných začiatočníkov, pokročilých. Carvingový kurz, športový tréning v slalome, lyžiarske túry, jazda v neupravenom teréne.  Organizujeme lyžiarske súťaže a lyžiarske kurzy pre základné a stredné školy. 

Lyžiarske školy

Lyžiarska škola Alexski Litmanová

Kontakt:  
Jaroslav Ružbašan 00421907338612 
jaroslavruzbasan@gmail.com

Tam kde končí Pieninský Národný park a začína Lubovianská Vrchovina sa nachádza pohraničná obec Litmanová. Tam nájdete Lyžiarske stredisko Litmanová Resort a našu lyžiarsku školu Alexski. Mame tradíciu, chuť a srdce pre tuto prácu. Budeme radi keď nás navštívite a využijete naše služby. Tešíme sa na Vás! 

 

202211301246480.lyziarska-skola-litmanova

Lyžiarska škola Ski Dedinky - Biele Vody 

Kontakt: 
Alexander Ružbašan 00421905356540 
www.alexski.sk 
alex@alexski.sk

Lyžiarske stredisko Dedinky – Biele Vody sa nachádza na juhu Slovenského raja v nadmorskej výške 800 mnm, a s podnebím, ktoré zaručuje priaznivé podmienky a sneh počas celej zimy.

Prístup do strediska motorovým vozidlom je z obce Dedinky alebo Mlynky Biele Vody. Stredisko je zasnežované a prepravu lyžiarov zabezpečujú 3 vleky, ktoré obsluhujú lyžiarske terény vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Priamo pod svahom sú bufety a reštaurácia, požičovňa a servis. 

 

Lyžiarske škola Dedinky

Mapa lyž strediska Dedinky - Biele Vody:

 

Fotogaléria:

© 2022 | alexski